Box

Box pro všechny:

Tréninky boxu vedené profesionálními trenéry jako prostředek zvyšování fyzické kondice,forma sebeobrany, forma psychické relaxace a forma aktivního odpočinku.

Možnost skupinových i individuálních tréninků. Tréninky jsou vhodné jak pro pokročilé,tak pro začátečníky.Naši trenéři se přizpůsobí úrovni Vašich schopností a dovedností.


Další činnost:

Centrum kontaktních sportů (Gymkontakt s.r.o.) úzce spolupracuje s MČ Praha 3,Nadací pro podporu a rozvoj občanské společnosti v Evropské unii a o.s. Julius v nejen v oblasti sportovní,ale i v oblasti sociální . Zejména se zabýváme problematikou integrace a protidrogovou problematikou. Naší snahou je aktivní zapojení dětí a mládeže do sportu jako nástroje primární prevence před negativními sociálními jevy jako je užívání návykových látek a boj proti kriminalitě mládeže. Nabízíme i konzultační činnost s renomovanými specialisty.EMIL KOCVELDA

BOX

mistr ČR 2012, bronz 2013PETR KAREŠ

KICKBOX

člen reprezentace České republiky v kickboxu (disciplína fullcontact, lowkick, K1) profesionální zápasník klubu IRON FIGHTERS a série galavečeru Night of Warriors 89 zápasů, 71 výhraných, 18 proher.
Úspěchy (amatéři)
6x amatérský mistr republiky 2008 (fullcontact, lowkick), 2009 (fullcontact, lowkick), 2010 (lowkick), 2012 (lowkick) 2x amatérský mistr světa organizace WKA 2011 (fullcontact, K1) 1x amatérský mistr Evropy organizace WKF 2011 (K1) Nejlepší bojovník roku 2011 České unie bojových umění
Uspěchy (profesionálové)
držitel světového pásu WKA ProAm World K1 Champion -95kg
Petrova stránka na Iron FightersBC. TOMÁŠ MÜLLER

BOX

dlouholetý zkušený prvoligový boxer,rozhodčí a trenér. Předseda středočeské boxerské asociace